+9 0216 415 17 17 | satis@yorumticaret.com


YORUM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

İnsanların yaşamları boyunca zaruri olarak yapmakla yükümlü olduğu en önemli uğraşı ekonomik faaliyettir. Bireylerin ve toplumların yaşam kalitesi, yapmış oldukları ekonomik faaliyetlerin verimliliğine bağlıdır. Elbette ki yaşam kalitesini sadece ekonomik değerler belirlemez, bununla beraber, sosyal ve kültürel gelişmenin rolü de yadsınamayacak derecede önemlidir. Fakat ana eksen ekonomik bağımsızlıktır. Gerek bireylerin gerekse ülkelerin ekonomik bağımsızlığı her şeyden daha önemlidir.

Şirketimizin kuruluş tarihinden bugüne kadar 20 yıl zaman geçti.
Artık elimizde bir şirket tarihimiz var. Tecrübe ve birikimlerimizin bundan sonraki faaliyetlerimize ışık tutacağına inanıyoruz. Su gibi akıp geçen bu süre zarfında ekonomik krizler yaşadık. Bazılarında azda olsa sıkıntılarımız oldu, bazılarını da olağanüstü çabalarımızla fırsatlara çevirdik. Şirketimizin sahip olduğu değerleri ve mali yapısını göz önünde bulundurarak piyasanın değişken dinamiklerini hesaba katarak, sebep ve sonuç ilişkileriyle sorgulayıp, yeni stratejiler geliştirip yolumuza her zamankinden daha güçlü bir şekilde devam ettik.

Toplumda yapılan her işin her eylemin bir kuralı ve yapılış disiplini vardır. Ticaretin ve üretimin; hem ticari hem de sosyal kuralları vardır. Önce dürüstlük ve adalet ilkemiz ana eksen olmak kaydıyla ticari kurallarımızdan hiçbir zaman taviz vermedik. Toplumumuzda iş yapılış kuralları etkin olarak işlemediği için zaman zaman aşırı kuralcılığımız müşteri kayıplarına sebep oldu. Fakat uzun vadede kazanan biz olduk, yolumuza devam ettik.

Bugün şirket olarak iş güvenliği malzemeleri ve izolasyon malzemeleri grubunda ana toptancı firma olarak çalışmaya devam ediyoruz. Ticaretin ülkemiz ve insanlarımız için daha mutlu ve zevk alınacak bir faaliyet alanı olmasını temenni ediyor, bu sektör deki herkese başarırlar diliyoruz.

 

SAYGILARIMIZLA